Діагностика зору в Кременчуці

Захворювання очей виникають в будь-якому віці, тому офтальмологічне обстеження необхідно проводити не рідше одного разу на рік. Якісна діагностика зору в Кременчуге- основний етап профілактики очної патології, що дозволяє зберегти зір тривалий час.

Лікування катаракти в Кременчуці

Катаракта очі - захворювання органу зору, яке супроводжується частковим або повним помутнінням кришталика ока. Цей процес здійснюється в результаті денатурації білка. Часто зустрічається у людей у ​​віці після 40 років. 

Лікування глаукоми в Кременчуці

Глаукома (грец. - «синє помутніння очі» «світло-синій, блакитний») - велика група очних захворювань, що характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску з наступним розвитком типових дефектів поля зору, зниженням зору і атрофією зорового нерва.

Лікування астигматизму в Кременчуці

Астигматизм - в основному вроджене захворювання, яке передається у спадок. Якщо говорити науковими термінами, то у людини, що страждає на астигматизм, рогівка ока або кришталик мають нестандартну (неправильну) форму. Око має два оптичних фокуса, які, в свою чергу, розташовані абсолютно не в тому напрямку і значно спотворюють побачену картинку.

Лікування короткозорості в Кременчуці

Короткозорість (міопія) (від грец. Μύω - «щурюсь» і ὄψις - «погляд, зір») - це дефект (аномалія рефракції) зору, при якому зображення об'єкта фокусується нема на сітківці ока, а перед нею, що веде до появи розмиття і нечіткості зображень предметів, що знаходяться далеко. При погляді на близько розташованих об'єкти, такої проблеми не виникає: короткозорий людина досить добре бачить зблизька, звідси і з'явилося російськомовне назва захворювання - короткозорість. Захворювання розвивається внаслідок зміни форми і розмірів очного яблука - з нормальною (сферичної форми) очей стає більш витягнутим, овальним.

Лікування далекозорості в Кременчуці

Далекозорість (гіперметрофія) - це порушення зору, при якому людина добре бачить предмети, що знаходяться на далекій відстані від нього, і погано - близькі предмети. Це одне з найпоширеніших порушень зору, яке представляє собою патологію рефракції ока. Далекозорість, якщо її ігнорувати, чревата такими неприємними ускладненнями як косоокість; часті запальні хвороби очей (кон'юнктивіт), "ледачий" очей - зовні очей здоровий, але погано бачить і виправити це не вдається ні окулярами, ні контактними лінзами. Прогресування далекозорості може привести до порушень відтоку внутрішньоочної рідини і, як наслідок, розвитку глаукоми. А запущена стадія глаукоми веде до незворотної втрати зору.

Лікування захворювань сітківки в Кременчуці

Захворювання сітківки ока - це серйозна патологія, яка при відсутності своєчасного лікування може призвести до сліпоти. Сітківка (ретина) - внутрішня оболонка ока, що складається з фоторецепторів (рецепторів, чутливих до світла) і нервових клітин. Від неї залежить наскільки повно і точно буде сформовано зображення, яке очний нерв передасть в головний мозок. Лікування при різних патологічних станах має бути проведено якомога раніше.

Контактна корекція зору в Кременчуці

Контактна корекція зору (використання контактних лінз з метою виправлення патології органу зору) отримала в наші дні широке поширення, однак новачки в поводженні з лінзами часто задаються питанням, чому віддати перевагу: очками або контактні лінзи.

Лікування терапевтичними лінзами PARAGON в Кременчуці

Paragon CRT - це спеціально розроблені терапевтичні контактні лінзи, які м'яко і тимчасово змінюють кривизну поверхні рогівки, поки Ви спите. Ефект, отриманий в результаті терапії рефракції, коли Ви знімаєте лінзу, нагадує результат лазерної корекції - сплощення центральній частині рогівки, отже, - ослаблення заломлюючої сили. Це дає короткозорим людям можливість добре бачити без окулярів і денних лінз.

Дитяча офтальмологія в Кременчуці

В офтальмологічному центрі Окулюс працює команда висококласних дитячих офтальмологів. Кожного з них відрізняє прагнення до вдосконалення знань, в сукупності з практичними навиками.